Jdi na obsah Jdi na menu
 


Možná žádná, ale rozhodně ne obyčejná - to je Avril Ramona Lavigne, zpěwačka, textařka, osobnost a rebelka, která se narodila 27. 9. 1984. Pulsující tóny, dynamický duch, to je skutečné WILD CHILD aneb přezdíwka z dětství se Avril oprawdu drží a že jí sedí, co? Avril byla wždy plná energie a nikdy ji nebawilo jen nečinně posedáwat we školní lawici, chtěla být we středu pozornosti. Wyrůstala w městečku Napanee, které leží w Kanadě a než se Avril proslawila, znal je jistě jen málokdo. Nejdůležitějšími lidmi w jejím žiwotě jsou táta John, máma Judy, brácha Matt a sestra Michelle. Napanee je sice welmi malé městečko, ale wyrostl tu obrowský hudební talent, no, možná že její talent předčí její osobnost, ale na tom nezáleží. Avril jako malá zpíwala w kostelním sboru a hrála country hudbu na několika festiwalech. W deseti pak dostala první kytaru a we dwanácti napsala swou první píseň, což lze jistě powažovat za zlomowou situaci. Začala to zkoušet w hudebních soutěžích a několikrát uspěla, na jednom pódiu si zazpíwala s Shaniou Twain.
W 16 letech se rozhodla odstěhovat do New Yorku a zkusit tu štěstí. A hle, objewil se hledač talentů "L.A" Reid a smlouwa s Arista records byla na stole. Avril tedy začala na debutu pracowat. Sedla si s milowanou kytarou a psala a psala. "Kytara je jako můj terapeut," říká. Lidí kolem ní bylo spousta a wšichni welmi talentowaní, ale Avril z natočených písní neměla ten spráwný pocit a tak jí řekli, že seženou dobré lidi, kteří jí napíší skvělé texty. A tohle Avril oprawdu napružilo, vždyť chtěla dělat svoji hudbu a tu si pak podle sebe prezentovat.
Proto odjela do Los Angeles, tady potkala Clifa Magnessa a řekla si: "Super, našla jsem toho správnýho člověka!" Clif měl pro Avril pochopení a do ničeho ji netlačil, chtěl, aby byla sama sebou. Uzavřela zde tedy smlouwu a natočila prwní album Let go! a to v roce 2002. Tohle album se stalo sakra úspěšným. Celý swět teď znal Avril Lavigne, Napanee i to jak je život So, Complicated!
Zůstala pewně nohama na zemi. Wečírky, nowináři, rádia, koncerty ani peníze, nic jí nezměnilo, a protože byla stále žádanou, natočila w roce 2004 swoji zatím poslední desku Under my skin. A ta je ještě lepší, rockowější a odušewnělejší.

Takže ji teď propaguje w rámci Bonez tour, už skoro rok. Doprovází ji přitom bandy týpků: Matt-bubny, Devin-kytara, Craig-kytara a Charlie-basa a spolu rockují po celém swětě. Její hudba jde z jejího srdce, žije hudbou a bez ní by to nestálo za nic. Chce být za každou cenu sama sebou a nikdy se nenechá nawést do něčeho, co jí nesedí a to je to, co na ní wšichni obdiwujeme! Avril Lavigne je totiž skutečná a ještě zdaleka neřekla swé poslední slowo. Takže hodně štěstí w budoucnu!!!Avril je někdo!Avril je naše spása...Držte ji palce!!Je nej!Punk is not dead!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář